• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Agnieszka Rabka skomentowała spotkanie w Policach. „Wygrany set z takim przeciwnikiem cieszy”

  • -

Agnieszka Rabka skomentowała spotkanie w Policach. „Wygrany set z takim przeciwnikiem cieszy”

Za naszym zespołem trzeci z rzędu przegrany mecz z drużyną ze ścisłej czołówki Ligi Siatkówki Kobiet. Po porażkach z Budowlanymi oraz DevelopResem, w sobotę Wisła uległa w Policach Grupie Azoty Chemikowi 1:3. Warszawianki były lepsze w pierwszej odsłonie.


– Pierwszy, wygrany set wyglądał w naszym wykonaniu dość dobrze. Popełniliśmy małą liczbę błędów. Chemik nie grał na pewno na swoim poziomie, co potem pokazał w kolejnych odsłonach. Zawsze cieszy jednak zwycięski set, zwłaszcza z takim przeciwnikiem, jak zespół z Polic – komentowała trenerka Wisły Agnieszka Rabka.

Po inauguracyjnej odsłonie miejscowe siatkarki prezentowały się o wiele lepiej. Pewnie wygrały trzy kolejne partie. W żadnej z nich Wisła nie była w stanie zdobyć chociaż 20 punktów.

– Wydaje mi się, że główną przyczyną naszej porażki było to, że zawodniczki Chemika dobrze prezentowały się w polu zagrywki. Mieliśmy przez to problem w przyjęciu, które zaczęło szwankować. My zaczęliśmy grać słabiej, a policzanki przez dobre przyjęcie mogły bez trudu grać środkiem i ze skrzydeł – dodała Agnieszka Rabka.

W niedzielę o godz. 15 Wisła podejmie w Arenie Ursynów BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

Źródło: Chemik Police TV


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook