• sekretariat@wisla-warszawa.pl

„Będziemy do samego końca walczyć o kolejne zwycięstwo”

  • -

„Będziemy do samego końca walczyć o kolejne zwycięstwo”

Na przełomie września i października Enea Energetyk Poznań był jednym z rywali Wisły podczas turnieju w ramach I rundy Pucharu Polski. Los sprawił, że nasze zawodniczki z zespołem z Wielkopolski zagrały o zwycięstwie w imprezie. Wtedy Bemowskie Syreny wygrały pewnie 3:0.


Enea po dziewięciu kolejkach pierwszej ligi zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do drugiej Wisły traci pięć punktów.

– Z drużyną z Poznania grałyśmy w Świdnicy dwa miesiące temu i wspominamy tamto spotkanie bardzo dobrze. Wygrałyśmy przecież bez straty seta. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo. My jak zawsze podejdziemy do tego meczu z wiarą w zwycięstwo, ale wiadomo, że przeciwnik nie będzie łatwy do pokonania. Mogę zapewnić, że tak samo jak z innymi rywalami, także i teraz będziemy walczyć do samego końca i o każdą piłkę. Za każdym razem chcemy się pokazać z jak najlepszej strony – mówi przyjmująca Katarzyna Marcyniuk, która dobrze zaprezentowała się w ostatnim mecz z AZS AWF.

Spotkanie w ramach 10. kolejki pierwszej ligi odbędzie się w sobotę o godzinie 18.30 w hali OSiR Bemowo przy Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

29 września 2018 roku

Wisła - BlueSoft Mazovia Warszawa

🏐TABELA PIERWSZEJ LIGI

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook