• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Brązowe medale na szyjach zawodniczek Wisły Warszawa

  • -

Brązowe medale na szyjach zawodniczek Wisły Warszawa

Sezon 2015/2016 można uznać za oficjalnie zakończony. Siatkarki Wisły Warszawa w sobotę 14 maja zostały uhonorowane brązowymi medalami za udział w rozgrywkach pierwszej ligi. Uroczystość odbyła się w domowej hali naszego zespołu, a więc OSiR Bemowo. Nie zabrakło słów podziękowań i miłych momentów. – Za rok znów będziemy walczyć o Orlen Ligę – powiedział prezes Grzegorz Kulikowski.


Uroczystość rozpoczęła się od powitania zawodniczek, sztabu naszego zespołu, władz klubu i zaproszonych gości. Chwilę potem wystąpiły cheerleaderki Avant Dance Team, które towarzyszyły Wiśle w końcówce sezonu.

Później cennymi nagrodami uhonorowano fana, który złożył paszport kibica z odpowiednią liczbą pieczątek.

Na parkiecie pojawili się przedstawiciele PZPS: dyrektor pionu rozgrywek i spraw formalnych Zuzanna Lekowska oraz legendarny były trener oraz siatkarz Andrzej Warych, który kilkukrotnie gościł w naszej hali w ostatnim sezonie.

– Serdecznie gratuluję zespołowi bardzo dobrego debiutu w pierwszej lidze. Cieszę się, że do naszego siatkarskiego grona dołączył przed prawie dwoma laty taki klub jak Wisła. Życzę jeszcze lepszych wyników w kolejnych rozgrywkach – powiedział Warych, który pełni funkcję konsultanta ds. szkolenia w PZPS.

Po wręczeniu medali wszystkim siatkarkom i trenerowi głos zabrała Barbara Włodarczyk. Kapitan Wisły podziękowała władzom klubu i koleżankom za ostatni sezon.

Nasze zawodniczki dostały upominki w postaci specjalnie przygotowanych zegarków z grawerem upamiętniającym zajęcie trzeciego miejsca. Wręczała je prokurent Fundacji Wisła Warszawa Beata Kulikowska.

– Dziękuję Wam za ten sezon. On był bardzo udany i jesteśmy wszyscy zadowoleni z tego wyniku jakim jest trzecie miejsce. Oczywiście były mecze dobre i były także te gorsze. Tak to już jest w sporcie. Z niektórymi zawodniczkami się rozstajemy. Tym, które odchodzą życzę wszystkiego najlepszego w nowych zespołach i cieszę się, że byłyście z nami. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie Wisła będzie prezentowała się jeszcze lepiej. Ponownie będziemy walczyli o Orlen Ligę – zapowiedział za to prezes Grzegorz Kulikowski.

Pamiątkowy puchar wręczył także wiceburmistrz Dzielnicy Bemowo Grzegorz Kuca.

– Wspieraliśmy Wisłę od samego początku i będziemy dalej pomagać klubowi. Serdecznie gratuluję sukcesu – zapewnił.

Na uroczystości oprócz kibiców naszego klubu, obecni byli także m.in. szef warszawsko-mazowieckiego okręgowego związku piłki siatkowej Witold Roman, prezes zarządu PKiN Renata Kaznowska oraz były selekcjoner kadry piłkarskiej Andrzej Strejlau.

Brązowe medalistki mistrzostw pierwszej ligi siatkówki kobiet:

1. Anna Manikowska-Wawrzyniak, rozgrywająca; 2. Daria Janowicz, przyjmująca; 3. Ivana Isailović, środkowa; 4. Marcelina Nowak, atakująca; 5. Katarzyna Śmieszek, środkowa; 6 Justyna Sachmacińska, przyjmująca; 7. Anna Sołodkowicz, przyjmująca; 8. Magdalena Saad, libero; 9. Sandra Zaczkowska, przyjmująca; 10. Monika Kutyła, atakująca; 11. Paulina Biranowska, libero; 12. Monika Naczk, środkowa; 13. Elena Nowgorodczenko, rozgrywająca; 15. Barbara Włodarczyk, przyjmująca (kapitan).
Trener: Mirosław Zawieracz; Fizjoterapeuta: Karol Cymerman; Statystyk: Jakub Kulikowski

GALERIA Z UROCZYSTOŚCI


 

sdr


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Volley Wrocław
12 października 2019 roku
Arena Ursynów

Archiwa

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

Najnowsze komentarze

  • tomek o
  • Stanisław Adam... o

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook