• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Czas przełamać złą passę. W sobotę spotkanie z kaliszankami

  • -

Czas przełamać złą passę. W sobotę spotkanie z kaliszankami

Wisła w pierwszych siedmiu kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet za każdym razem schodziła z parkietu pokonana. W sobotę podopieczne Agnieszki Rabki zrobią wszystko, aby przełamać tę passę. O godzinie 16 w hali Arena Ursynów warszawianki podejmą Energę MKS Kalisz.


Kaliszanki w dziewięciu dotychczas rozegranych meczach odniosły trzy zwycięstwa. W dwóch ostatnich poniosły porażki. Teraz bez wątpienia będą chciały zwyciężyć.

W składzie MKS występuje Katarzyna Wawrzyniak, a więc rozgrywająca, która jeszcze na początku stycznia tego roku była zawodniczą Wisły. Kierownikiem drużyny jest za to nasza była środkowa Ivana Isailović.

Bemowskie Syreny w ostatniej kolejce przegrały w Łodzi z ŁKS Commercecon.

– Możemy nawiązać walkę z każdym i zaskoczymy w końcu, a wtedy wszyscy się zdziwią, że wygramy. Trenujemy bardzo dużo grę w bloku i obronie i musi to na meczach wychodzić. Jeszcze trochę brakuje jak widać. Zawsze tej ostatniej cegiełki i tego kończącego uderzenia – mówiła po tamtym meczu przyjmująca Ewelina Mikołajewska.

Początek spotkania o godz. 16. Bilety do kupienia online oraz w kasach Areny Ursynów, które zostaną otwarte dwie godziny przed meczem. Zapraszamy!


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook