• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Doświadczona przyjmująca wraca do Wisły po dwóch latach

  • -

Doświadczona przyjmująca wraca do Wisły po dwóch latach

Takiego scenariusza nie spodziewał się chyba nikt. W sezonie 2018/2019 w Wiśle Warszawa ponownie będzie występowała Anna Gawęcka. Bardziej znana pod panieńskim nazwiskiem Sołodkowicz zawodniczka, wraca do naszego zespołu po dwóch latach. Ostatnie dwa sezony przyjmująca spędziła w ekipie NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.  


Doświadczona siatkarka miała być czołową zawodniczką Wisły w sezonie 2015/2016. Niestety, jeszcze przed jego rozpoczęciem doznała kontuzji nogi. Uraz nie wydawał się specjalnie poważny, ale okazało się zupełnie inaczej. Sołodkowicz przez wiele miesięcy nie mogła wrócić do zdrowia. Ostatecznie udało jej się to dopiero na początku 2016 roku. Po rozgrywkach opuściła Bemowskie Syreny. Trafiła do zespołu NOSiR.

W sezonie 2016/2017 Gawęcka miała okazję rywalizować z Wisłą w rozgrywkach pierwszej ligi, a także w zmaganiach o Puchar Polski. Nasza drużyna pewnie wygrała wszystkie mecze z zespołem z Nowego Dworu Mazowieckiego. Drużyna spod Warszawy nie była w stanie utrzymać się na zapleczu ekstraklasy.

Poprzednie rozgrywki Anna razem z koleżankami z “Nowiaka” spędziła w drugiej lidze.

Teraz Gawęcka będzie ponownie występowała w Warszawie.

SYLWETKA ZAWODNICZKI NA NASZEJ STRONIE


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

29 września 2018 roku

Wisła - BlueSoft Mazovia Warszawa

🏐TABELA PIERWSZEJ LIGI

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook