• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Hilko: Chcę, aby w Gliwicach zaprezentowały się wszystkie siatkarki

  • -

Hilko: Chcę, aby w Gliwicach zaprezentowały się wszystkie siatkarki

Czas w Wiśle szybko płynie. Za naszymi zawodniczkami i nowym trenerem Piotrem Hilką już ponad miesiąc przygotowań do sezonu. W piątek i sobotę czas na pierwsze sprawdziany. Bemowskie Syreny wezmą udział w mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju towarzyskim


– Drużyna przez miesiąc pracowała nad ogólnym przygotowaniem fizycznym na piasku i na siłowni. Teraz całkowicie przenieśliśmy nasze treningi pod dach. Ćwiczymy w hali. Na tym etapie zajęć skupiamy się głównie na szkoleniu technicznym i taktycznym. Kontynuujemy również pracę na siłowni. Jestem w pełni usatysfakcjonowany nastawieniem zawodniczek do treningu, a także ich ciągłą chęcią poprawiania się.

– W tym momencie nie chcę i nie będę mówić o mocnych oraz słabych stronach naszego zespołu. Niech to nasi rywale o tym teraz myślą. Powiem tylko, że przede wszystkim będziemy silni naszym duchem drużyny.

– W piątek i sobotę mamy trzy sparingi w Gliwicach. Po nich zobaczymy, nad czym jeszcze musimy pracować w najbliższej przyszłości. Podczas turnieju postaramy się dać możliwość gry wszystkim siatkarkom, aby mniej lub bardziej równomiernie rozprowadzić wysiłek wśród każdej z nich – powiedział Piotr Hilko.

Wisła w Gliwicach zagra nie tylko z KŚ AZS Politechniki Śląskiej, ale także z zespołami spoza naszego kraju. Przeciwniczkami warszawianek będą KP Brno z czeskiej ekstraklasy oraz występująca na najwyższym poziomie rozgrywkowym na Słowacji ekipa Esperii Preszów.


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

Harmonogram turnieju:

20 września 2018 roku (czwartek)

godz. 19.30, Wisła Warszawa – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

21 września 2018 roku (piątek)

godz. 11, Priburzje Brześć (Białoruś) – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

godz. 17, Wisła Warszawa – Priburzje Brześć

godz. 19.30, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – NOSiR Nowy Dwór Maz.

22 września 2018 roku (sobota)

godz. 11, Priburzje Brześć – NOSiR Nowy Dwór Maz.

godz. 13.30, Wisła Warszawa – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
Partnerem turnieju jest Miasto Stołeczne Warszawa

🏐Pierwsza liga

29 września 2018 roku

Wisła - BlueSoft Mazovia Warszawa

🏐TABELA PIERWSZEJ LIGI

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook