• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Katarzyna Połeć: do Bydgoszczy jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo

  • -

Katarzyna Połeć: do Bydgoszczy jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo

W sobotnim spotkaniu na inaugurację nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet kapitan Wisły Katarzyna Połeć miała aż pięć bloków. Łącznie zdobyła kilkanaście punktów, ale Bemowskie Syreny przegrały z #VolleyWrocław 1:3. Teraz 19 października nasza ekipa zmierzy się z Bydgoszczy z Bankiem Pocztowym Pałacem.


– Jeśli chodzi o starcie z zespołem z Wrocławia, to zawsze jesteśmy rozdrażnione, jak nie wychodzi nam mecz i go przegrywamy. Cóż mogę powiedzieć, niestety nie udało się tym razem i mam nadzieję, że w następnych spotkaniach zrehabilitujemy się w pełnym składzie i zwyciężymy – powiedziała Połeć.

– Mimo że przegrany, ten mecz dał sporo optymizmu. Zobaczyłyśmy, że można walczyć z zespołem z LSK, który gra w tej lidze od wielu lat. Na pewno nie położyłyśmy się na boisku i nie pozwoliłyśmy, aby przeciwniczki łatwo z nami wygrały. Myślę, że to jest bardzo dobry prognostyk na kolejne spotkania.

Wisła w sobotę wszystkie sety przegrała po niezbyt udanych końcówkach. – Trudno stwierdzić, czemu tak to wyglądało. Może trochę drżały nam ręce i dlatego pojawiły się głupie błędy.

W sobotę o godz. 17 w drugiej kolejce stołeczna drużyna zagra w Bydgoszczy.- Tam pojedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo – zapewnia kapitan beniaminka ekstraklasy.

Fot. Marcin Selerski


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Pałac Bydgoszcz
Arena Ursynów

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook