• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Krebok: zespół nie może doczekać się pierwszego spotkania

  • -

Krebok: zespół nie może doczekać się pierwszego spotkania

Sobota, godz. 18 i niedziela, godz. 19. To terminy pierwszych dwóch meczów w finale zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet. Wisła podejmie MKS Kalisz. W sezonie zasadniczym najpierw na wyjeździe w piątej kolejce Bemowskie Syreny przegrały 0:3, by potem u siebie pokonać zespół z Wielkopolski 3:1. Teraz czas na niesamowitą walkę w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Zapraszamy.


– Uważam, że mecze z sezonu zasadniczego nie mają teraz znaczenia. To jest finał, gdzie gra toczy się do trzech zwycięstw, a wiadomo, że faza play-off rządzi się swoimi prawami. Taktyka będzie ważna, ale oba zespoły będą przygotowane na 100%. Wygra ta drużyna, która wykaże się większą determinacją i wolą walki – mówi drugi trener Wisły Jakub Krebok.

Warszawianki ostatnie spotkanie w tym sezonie przegrały właśnie w Kaliszu. Od tego momentu wygrały kolejne 22 mecze.

– Nikt z nas nie liczy, ile mamy zwycięstw z rzędu na koncie. Każdy mecz ma swoją historię i do każdego podchodzimy z takim samym nastawieniem i koncentracją. Chcemy dawać z siebie wszystko i do tej pory takie podejście się sprawdza.

– Przygotowania do finału idą zgodnie z planem. Wykonaliśmy całą pracę, która była zaplanowana, a zespół nie może już się doczekać początku pierwszego meczu – dodaje Jakub Krebok.

 


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook