• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Kruk: tak naprawdę nie mamy słabego ogniwa

  • -

Kruk: tak naprawdę nie mamy słabego ogniwa

Jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek Wisły Aleksandra Kruk znakomicie spisała się podczas Półfinałowego Turnieju w Opolu. Przypomnijmy. Nasza drużyna wygrała zmagania i w dniach 1-3 maja weźmie udział w finałowej walce o I ligę. Rywalizacja odbędzie się w Jarosławiu.

– Turniej w Opolu był dokładnie taki, jaki się spodziewaliśmy. Na tym etapie nie ma już słabych zespołów. Wygrałyśmy te zmagania przegrywając tylko jednego seta, więc jest się z czego cieszyć. My do każdego spotkania podchodzimy zawsze tak samo, chcemy zagrać jak najlepiej, nie lekceważymy przeciwnika. Każde zwycięstwo cieszy i na pewno dodaje nam pewności na dalszym etapie rozgrywek – mówi Kruk.

– W finale spotkamy się z najlepszymi drużynami II ligi, cel jest jeden. My jako drużyna wiemy, o co walczymy i chcemy ten cel jak najlepiej zrealizować. Osobiście marzy mi się awansować do pierwszej ligi bez porażki, ale czy tak się stanie zobaczymy 3 maja. Ciężko trenujemy, aby tak właśnie było. Przed każdym meczem mamy wiele odpraw wideo i do każdego spotkania jesteśmy bardzo dobrze przygotowane. Tak samo będzie przy okazji turnieju finałowego.

– Jeżeli będziemy realizować taktykę, która przygotuje nasz trener, o wynik jestem spokojna. Jednak nie zapominajmy, że to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Ja dołączyłam do drużyny w październiku i potrzebowałam trochę czasu żeby wejść do zespołu. Nasza ekipa zrobiła duże postępy, każda zawodniczka dobrze i solidnie trenuje, tak naprawdę nie ma słabego ogniwa. Tworzymy bardzo zgrany team, każda z siatkarek dużo wnosi do gry i o to w tym wszystkich chodzi – dodaje była reprezentantka Polski.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook