• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Kucińska: cieszę się, że dostałam szansę do zaprezentowania się

  • -

Kucińska: cieszę się, że dostałam szansę do zaprezentowania się

Sobotnie spotkanie dla Wisły było trzecim w ciągu tygodnia, w tym drugim ligowym. Nasze zawodniczki nie bez problemów pokonały 3:2 UNI ECO Opole. W dłuższym wymiarze zagrała nasza nominalna druga libero Zuzanna Kucińska.


– Przyznaję, to był intensywny okres. Na każdy mecz wychodzimy po to, aby go wygrać. Wiedziałyśmy, że zespół z Opola jest waleczny, co pokazał w wygranych trzecim i czwartym secie. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa – powiedziała Kucińska. – Nie bałam się, że zgodnie z siatkarskim porzekadłem przegramy ten mecz, mimo że prowadziłyśmy 2:0. Zawsze walczymy do końca i o każdą piłkę, a ja raczej nie wierzę w takie przesądy. W tie-breaku najważniejsza była nasza cierpliwość i doświadczenie.

Kucińska od początku sezonu musi godzić się z rolą drugiej libero. Pozycja Magdaleny Saad jest niepodważalna. W sobotę 23-letnia siatkarka przebywała na parkiecie najdłużej w tym sezonie.

– Miałyśmy bardzo intensywny okres meczowy, więc podejrzewałam że w tym starciu trenerzy będą chcieli dać odpocząć podstawowym zawodniczkom. Bardzo się cieszę, że dostałam szansę gry. Starałam się pomóc zespołowi. Spotkanie zostało wygrane, cel osiągnięty, to najważniejsze

Teraz przed Bemowskimi Syrenami wyjazdowe spotkanie z szóstą w tabeli ekipą Grupa Azoty PWSZ Tarnów.

– Do każdego meczu podchodzimy skoncentrowane i za każdym chcemy wygrać. Dlatego też wierzę, że przywieziemy komplet punktów z Tarnowa – dodaje Zuzanna Kucińska.

Wisłą przed własną publicznością ponownie zaprezentuje się już w Walentynki. 14 lutego o godz. 18 czekają nas w hali OSiR Bemowo derby Warszawy z AZS AWF.


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

Wisła - ?

Jesień 2018

🏐TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 22 59
2 MKS Kalisz 22 54
3 Solna 22 46
4 Radomka 22 44
5 Energetyk 22 33
6 Joker 22 32
7 Azoty 22 31
8 KŚ AZS 22 31
9 SMS 22 23
10 Karpaty 22 19
11 Uni 22 17
12 AZS AWF 22 4

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook