• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Mikołajewska: mam nadzieję, że w pełnym składzie to będzie wyglądało lepiej

  • -

Mikołajewska: mam nadzieję, że w pełnym składzie to będzie wyglądało lepiej

Wisła po raz drugi w tym sezonie Ligi Siatkówki zanotowała słabe końcówki setów. W sobotę podopieczne Agnieszki Rabki przegrały 0:3 w Bydgoszczy z Pałacem. W najbliższy poniedziałek spotkanie z wicemistrzyniami Polski, a więc ekipą Grota Budowlanych Łódź.

– Niestety każdy wie, że styl nie daje punktów, jeśli chodzi o tabelę. Był to dla nas ciężki mecz, ale po raz kolejny zagrałyśmy dobrze, choć jeszcze możemy coś poprawić. Troszeczkę nam zabrakło. W każdym secie przegrana dwoma punktami sprawia, że porażka boli – stwierdziła siatkarka.

. – Trudno na gorąco powiedzieć, czego nam zabrakło. Myślę, że w Warszawie na chłodno przeanalizujemy spotkanie i zobaczymy, jakie mamy braki. Trudno też powiedzieć, czy zabrakło chłodnej głowy. Mamy też młode zawodniczki, które pierwszy raz występują w LSK. Dla nich to także duży stres. Z biegiem czasu wszystko jednak powinno przyjść – dorzuciła przyjmująca.

– Na razie gramy w dziewiątkę, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie ten skład zostanie uzupełniony i będzie to lepiej wyglądało – taką opinię na ten temat wyraziła z kolei Mikołajewska.

W poniedziałek o godzinie 19 jeszcze większe wyzwanie przed naszym zespołem. W hali Arena Ursynów przy Pileckiego 122 Wisła podejmie Grota Budowlanych Łódź. Bilety na spotkanie z wicemistrzem Polski do kupienia on-line, a także trzy godziny przed rozpoczęciem meczu w kasach.

Źródło: siatka.org


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Pałac Bydgoszcz
Arena Ursynów

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook