• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Mróz: przed DevelopResem nie położymy się na parkiecie

  • -

Mróz: przed DevelopResem nie położymy się na parkiecie

Jeszcze w poprzednim sezonie nasza środkowa świętowała z DevelopResem SkyRes brązowy medal mistrzostw Polski. Teraz Katarzyna Mróz stanowi o sile Wisły Warszawa. W środę doświadczona zawodniczka, która w Rzeszowie była kapitanem razem z koleżankami zmierzy się z ekipą z LSK w walce o ćwierćfinał Pucharu Polski. Początek spotkania w hali OSiR Bemowo o godz. 18.


Zanim porozmawiamy o najbliższym rywalu, na początek poproszę o kilka słów komentarza do sobotniego spotkania. Wygrałyście na wyjeździe w lidze 3:0 z Karpatami Krosno. Chyba trochę musiałyście się napracować? Zwłaszcza w dwóch partiach.

Tak dwa pierwsze sety, jak się okazało nie były proste, w każdym z nich prowadziłyśmy kilkoma punktami, po czym nasza koncentracja spadała i zespół z Krosna nas doganiał. Na nasze szczęście, potrafiłyśmy w porę wyciągnąć wnioski i trzy punkty pojechały do Warszawy.

Pani gra się ostatnio coraz lepiej. Czuje Pani, że dyspozycja rośnie?

Przede wszystkim bardzo cieszę się, że forma jest stabilna. I nie tylko moja, ale całego zespołu.

Środowe spotkanie z DevelopResem będzie dla Pani szczególne?

Dla mnie każdy mecz z zespołem, w którym się kiedyś grało, jest wyjątkowy. Ale na boisku sentymentów nie będzie. Mogę o tym zapewnić.

Jak ocenia Pani możliwość pokonania byłych koleżanek?

Przede wszystkim fajne jest to, że możemy zagrać z tak dobrym zespołem, jakim jest DevelopRes. Na pewno będzie to dobre doświadczenie i okazja do sprawdzenia się. I na pewno nie położymy się na parkiecie, tylko będziemy walczyć. A jeżeli chodzi o wynik, to jest sprawą otwartą. Rywalki są silną drużyną. Na pewno mają dobrą zagrywkę i musimy na to uważać.

Jako była kapitan ma Pani jeszcze kontakt z koleżankami z rzeszowskiego zespołu?

Oczywiście, że tak. I bardzo się cieszę, że się znów zobaczymy. Nie mogę już doczekać się środowego spotkania.

W mediach pojawiły się wypowiedzi szkoleniowca DevelopResu Lorenzo Micellego, którzy narzeka na niekorzystny terminarz i na inne piłki, którymi przyjdzie grać jego zespołowi. Co Pani o tym sądzi?

Niestety, rzeszowianki mają mało czasu na trening, przygotowanie do konkretnego meczu i odpoczynek, dużo podróżują. Wiem coś o tym, bo to przeżyłam. Z jednej strony nie dziwię się trenerowi, bo naprawdę jest bardzo trudno, ale każdy zna reguły przed sezonem i trzeba się do nich dostosować. A jak się chce zdobywać najwyższe cele, to trzeba wygrać z każdym i każdą piłką.

Zobaczymy Wisłę w ćwierćfinale Pucharu Polski?

Wynik w sporcie jest sprawą otwartą. Jak zawsze! Chciałabym na koniec w imieniu swoim i całego zespołu podziękować naszym kibicom, którzy przyjechali wspierać nas do Krosna. Jednocześnie zapraszam wszystkich na środowy mecz z DevelopResem.


SPOTKANIE WISŁA – DEVELOPRES W ŚRODĘ O GODZ. 18. ZAPRASZAMY!


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

Pierwsza liga, 22. kolejka

Wisła - Radomka Radom

środa, 28 lutego, godz. 20, Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także niepełnosprawni oraz członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.

TABELA PO 21. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 21 56
2 MKS Kalisz 21 54
3 Radomka 21 44
4 Solna 21 43
5 Energetyk 21 32
6 Joker 21 30
7 Azoty 21 29
8 Joker 20 27
9 SMS 21 23
10 Karpaty 21 19
11 Uni 20 14
12 AZS AWF 21 4

GALERIA

Wisła Warszawa – 7R Solna Wieliczka

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook