• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Mróz: w Kaliszu zagramy jeszcze bardziej zmobilizowane

  • -

Mróz: w Kaliszu zagramy jeszcze bardziej zmobilizowane

W rywalizacji o mistrzostwo pierwszej ligi mamy za sobą dwa spotkania. Po meczach w Warszawie Wisła remisuje z Energą MKS. Teraz czas na dwa starcia w Kaliszu. W sobotę i niedzielę nasza drużyna powalczy o dwa zwycięstwa oraz obronę tytułu najlepszego zespołu zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet. 


W sobotę Bemowskie Syreny przegrały 0:3, a dzień później pokonały zespół z Wielkopolski 3:1. To były dwa zupełnie inne występy podopiecznych trenerów Stanisławczyka oraz Kreboka.

– Po pierwszym spotkaniu w finale nie było nam trudno się otrząsnąć. Byłyśmy na siebie bardzo złe. Może trochę brzydko powiem, ale w sobotę się nieco sfrajerzyłyśmy. Na szczęście jesteśmy takim zespołem, który po takim dziwnym graniu, potrafi się szybko zmobilizować i kolejnego dnia zaprezentować się już o wiele lepiej. To było nasz naprawdę bardzo dobry mecz – powiedziała środkowa Katarzyna Mróz.

– Nie zgodzę się, że nic nam nie wychodziło w pierwszym meczu z MKS Kalisz. Rywalki niczym nas nie zaskoczyły, bo na odprawie wszystko było powiedziane i dobrze wiedziałyśmy, jak one grają. Byłyśmy jednak trochę zbyt elektryczne. To było widać choćby przy kiwkach w wykonaniu przeciwniczek. Zamiast je spokojnie podbijać, to nieco się gotowałyśmy. Później też trochę sędziowie nam przeszkodzili. Najważniejsze, że w niedzielę byłyśmy w stanie wstać i powiedzieć sobie parę fajnych słów: wychodzimy i wygrywamy.

– Jedziemy do Kalisza z optymizmem. Mam nadzieję, że wyjdziemy jeszcze bardziej zmobilizowane na to spotkanie. Chcemy zamknąć rywalizację w finale już na parkiecie rywala – dodała wielokrotna medalistka mistrzostw Polski.

Spotkania w Kaliszu przy ul. Łódzkiej w sobotę i niedzielę o godz. 18. Wisła pojedzie na te mecze w piątek 13 kwietnia.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook