• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Mróz: Tak wygrane sety budują pewność siebie

  • -

Mróz: Tak wygrane sety budują pewność siebie

W wielkich tarapatach były w sobotę w drugiej partii Bemowskie Syreny. Nasze zawodniczki w pięknym stylu odwróciły jednak losy seta i potem bez trudu wygrały kolejnego. Zwycięstwo 3:0 nad Grupą Azoty PWSZ Tarnów to była trzecia wygrana z rzędu. Bardzo dobrą zmianę zaprezentowała nasza doświadczona środkowa Katarzyna Mróz.


– Pamiętam, że gdy wchodziłam na parkiet to wysoko przegrywałyśmy. Oczywiście, że wierzyłam jeszcze w zwycięstwo w tej partii. W przeszłości wielokrotnie grałam w takich setach. Zawsze trzeba do samego końca liczyć na sukces. Nie byłam zdziwiona, że rywalki  w drugiej odsłonie zagrały lepiej. Zawsze każdy chce zwyciężyć. My natomiast z tego spotkania powinniśmy wyciągnąć wnioski, dlaczego tak się czasami dzieje i poprawić naszą koncentrację – mówi Mróz.

– Na pewno jednak tak wygrane partie i mecze budują morale zespołu oraz naszą pewność siebie – dodaje zawodniczka, która ostatnio nie wychodzi regularnie w pierwszej szóstce.

– Może ostatnio gram mniej, ale wiem, jakie jest moje zadanie w drużynie i daje z siebie maksa. I cieszę się, że młodsze koleżanki mają się od kogo uczyć. W zespole mamy trzy środkowe i mam nadzieję, że w dalszej części sezonu także nie będzie kontuzji. Tego się trzymajmy – dodaje zawodniczka, która w poprzednim sezonie zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w ekipie z Rzeszowa.

W niedzielę derby Warszawy. Wisła zagra na wyjeździe z AZS AWF, a więc ostatnim zespołem w tabeli.


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

Wisła - ?

Jesień 2018

🏐TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 22 59
2 MKS Kalisz 22 54
3 Solna 22 46
4 Radomka 22 44
5 Energetyk 22 33
6 Joker 22 32
7 Azoty 22 31
8 KŚ AZS 22 31
9 SMS 22 23
10 Karpaty 22 19
11 Uni 22 17
12 AZS AWF 22 4

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook