• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Mróz: Tak wygrane sety budują pewność siebie

  • -

Mróz: Tak wygrane sety budują pewność siebie

W wielkich tarapatach były w sobotę w drugiej partii Bemowskie Syreny. Nasze zawodniczki w pięknym stylu odwróciły jednak losy seta i potem bez trudu wygrały kolejnego. Zwycięstwo 3:0 nad Grupą Azoty PWSZ Tarnów to była trzecia wygrana z rzędu. Bardzo dobrą zmianę zaprezentowała nasza doświadczona środkowa Katarzyna Mróz.


– Pamiętam, że gdy wchodziłam na parkiet to wysoko przegrywałyśmy. Oczywiście, że wierzyłam jeszcze w zwycięstwo w tej partii. W przeszłości wielokrotnie grałam w takich setach. Zawsze trzeba do samego końca liczyć na sukces. Nie byłam zdziwiona, że rywalki  w drugiej odsłonie zagrały lepiej. Zawsze każdy chce zwyciężyć. My natomiast z tego spotkania powinniśmy wyciągnąć wnioski, dlaczego tak się czasami dzieje i poprawić naszą koncentrację – mówi Mróz.

– Na pewno jednak tak wygrane partie i mecze budują morale zespołu oraz naszą pewność siebie – dodaje zawodniczka, która ostatnio nie wychodzi regularnie w pierwszej szóstce.

– Może ostatnio gram mniej, ale wiem, jakie jest moje zadanie w drużynie i daje z siebie maksa. I cieszę się, że młodsze koleżanki mają się od kogo uczyć. W zespole mamy trzy środkowe i mam nadzieję, że w dalszej części sezonu także nie będzie kontuzji. Tego się trzymajmy – dodaje zawodniczka, która w poprzednim sezonie zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w ekipie z Rzeszowa.

W niedzielę derby Warszawy. Wisła zagra na wyjeździe z AZS AWF, a więc ostatnim zespołem w tabeli.


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

14. kolejka

Wisła - Solna Wieliczka

sobota, 6 stycznia, Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.

TABELA PO 12. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKS Kalisz 12 33
2 Wisła 12 31
3 Solna 12 23
4 Radomka 12 23
5 Enea 12 19
6 Joker 12 18
7 KŚ AZS 12 17
8 Tarnów 12 15
9 Karpaty 12 15
10 SMS 12 13
11 Uni 12 7
12 AZS AWF 12 2

GALERIA

Wisła – Enea Energetyk Poznań

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook