• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Nowgorodczenko: musimy wykorzystać przewagę psychologiczną

  • -

Nowgorodczenko: musimy wykorzystać przewagę psychologiczną

Co najmniej jeden mecz w ten weekend w hali OSiR Bemowo. Wisła zmierzy się z 7R Solną Wieliczka w ćwierćfinale pierwszej ligi. W sobotę trzecie spotkanie w tej parze. Początek o godz. 18. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Po sezonie zasadniczym nasz zespół zajmował siódme, a ekipa spod Krakowa drugie miejsce. To właśnie „Tygrysice” były faworytem tej rywalizacji. Tymczasem po dwóch bardzo udanych spotkaniach w Wieliczce to Wisła prowadzi 2:0. W tej fazie gra się do trzech w zwycięstw.

– Po dwóch udanych meczach wróciliśmy do Warszawy w niedzieli w nocy. Cały grafik przez sztab szkoleniowy był ustalony tak, abyśmy miały czas odpocząć, zregenerować się i doleczyć jakieś urazy. Jest nas mało, ale mamy dobry humor. Wiemy, o co walczymy i jak ważne to jest dla nas i naszych kibiców. Zdajemy sobie sprawę, że będzie trudno, ale mamy psychologiczną przewagę nad zespołem z Wieliczki. Musimy to wykorzystać i walczyć o każdy punkt w sobotę – mówi nowa kapitan Bemowskich Syren Elena Nowgorodczenko.

Początek meczu przy Obrońców Tobruku 40 o godz. 18. Ewentualne czwarte spotkanie w niedzielę o tej samej porze. Wstęp wolny!


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Volley Wrocław
12 października 2019 roku
Arena Ursynów

Archiwa

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

Najnowsze komentarze

  • tomek o
  • Stanisław Adam... o

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook