• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Nowgorodczenko po turnieju. “Wiemy, co poprawić przed startem ligi”

  • -

Nowgorodczenko po turnieju. “Wiemy, co poprawić przed startem ligi”

Ukraińska rozgrywająca jest w Wiśle od wakacji 2015 roku. Nowy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet będzie dla Eleny Nowgorodczenko piątym w naszych barwach. W ostatni weekend doświadczona zawodniczka przez większość meczów kierowała poczynaniami koleżanek w ataku podczas memoriału Góreckiego w Legionowie. “Bemowskie Syreny” wygrały całą rywalizację. 


– Turniej w Legionowie był  dla naszej drużyny testem przed startem ligi. Zmierzyliśmy się z dwiema doświadczonymi zespołami, które grają w ekstraklasie. DPD Legionovia i ekipa z Poczdamu pokazały przez dwa dni fajną siatkówkę.

– W inauguracyjnym meczu miałyśmy trochę nerwowy początek (0:8 – przyp. red.). Daliśmy jednak radę i po pierwszym secie oraz wskazówkach trenera wynik potem był już na naszą korzyść.

– Zagraliśmy z dwoma nowymi zawodniczkami, które dołączyły do zespołu zaledwie parę dni wcześniej. Drugi mecz w tej imprezie był bardzo emocjonujący. Zrobiłyśmy fajny comeback po nieudanym trzecim secie i doprowadziłyśmy do zwycięstwa w tamtym spotkaniu oraz całym turnieju. Cieszę się, że nam się to udało. Ostatnie zmagania pokazały nam, na co mamy zwrócić uwagę przed startem ligi. Mamy jeszcze też czas, aby zgrać się z nowymi koleżankami z Brazylii – powiedziała Elena Nowgorodczenko.

✔️✔️✔️ Pierwszy mecz w LSK 12 października. Wisła podejmie #VolleyWrocław w hali Arena Ursynów. Początek prawdopodobnie o godz. 18.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook