• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Nowgorodczenko: w siatkówce taki rezultat nie zdarza się często

  • -

Nowgorodczenko: w siatkówce taki rezultat nie zdarza się często

Ukraińska rozgrywająca ponownie pokazała się z dobrej strony, a nasza drużyna w siódmej kolejce pokonała w sobotę w Opolu Uni 3:0. Elena Nowgorodczenko cieszy się z formy swojej i zespołu, ale żałuje dwóch porażek w sezonie.


– W Opolu zagrałyśmy dobry mecz. Tak naprawdę w każdym elemencie prezentowaliśmy wysoki poziom. Nie miało też znaczenia, kto był na parkiecie, bo każda z zawodniczek grała dobrze. Wychodziło nam wszystko: blok, obrona, serwis i atak. No i trzeciego seta wygrałyśmy rekordowym wynikiem jak na Wisłę, a więc 25:7.

– Taki rezultat nie zdarza się często w siatkówce. Pamiętam z przeszłości chyba tylko dwa takie spotkania, w których partie kończyły się podobnym stosunkiem. To było jeszcze, gdy grałam na Ukrainie. Moja ekipa wygrywała odsłony 25:6 i 25:5.

Nowgorodczenko jest od początku sezonu pierwszą rozgrywającą, ale bardzo dobre zmiany daje jej Katarzyna Nadziałek.

– Czuję się dobrze i staram się dawać z siebie wszystko na treningach i podczas meczów. Nie mogę narzekać na zmęczenie. Nie mam z tym problemu, bo mamy odpowiednio dużo czasu na odpoczynek i odnowę fizyczną.

– Jak na razie z siedmiu meczów ligowych wygrałyśmy pięć. Oczywiście, to nie jest to, czego się spodziewaliśmy.  Jestem jednak przekonana, że te dwie porażki sprawią, że będziemy jeszcze mocniej ćwiczyć i za każdym razem maksymalnie się koncentrować – powiedziała Elena Nowgorodczenko.

W sobotę o godzinie 17 spotkanie z zespołem Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Mecz odbędzie się w hali OSiR Bemowo przy Obrońców Tobruku 40.

 


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

Wisła - ?

Jesień 2018

🏐TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 22 59
2 MKS Kalisz 22 54
3 Solna 22 46
4 Radomka 22 44
5 Energetyk 22 33
6 Joker 22 32
7 Azoty 22 31
8 KŚ AZS 22 31
9 SMS 22 23
10 Karpaty 22 19
11 Uni 22 17
12 AZS AWF 22 4

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook