• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Olczyk wraca do przerwie. “Będziemy dawać z siebie wszystko”

  • -

Olczyk wraca do przerwie. “Będziemy dawać z siebie wszystko”

Przez dwa lata grała w Wiśle pod panieńskim nazwiskiem Nadziałek. Teraz wróciła po rocznym pobycie w zespole z Gliwic. Katarzyna Olczyk o miejsce w pierwszej szóstce będzie rywalizowała z Eleną Nowgorodczenko.


– Można powiedzieć, że wróciłam na stare śmieci. Postanowiłam zamieszkać w Warszawie głównie z przyczyn osobistych. Kontakt z prezesem Wisły i zawodniczkami miałam cały czas. Jak tylko byłam w mieście, przychodziłam na mecze dopingować dziewczyny. Dostałam propozycję powrotu i z niej skorzystałam – opowiada 31-letnia rozgrywająca.

– Nie nastawiałam się na grę w Wiśle, to nastąpiło dość niespodziewanie. Chciałam zostać w stolicy, a tak naprawdę to, czy klub będzie w LSK, czy w pierwszej lidze, nie miało dla mnie różnicy. Na każdym poziomie trzeba dawać z siebie sto procent. Cieszę się, że w drużynie są jeszcze dziewczyny z okresu, gdy ja grałam poprzednio. Bardzo dobrze układała nam się współpraca, tworzyłyśmy fajna ekipę, więc myślę, że będzie tylko lepiej.

– Z jakimi nadziejami wracam do ekstraklasy? Zawsze trzeba sobie stawiać wysoko poprzeczkę, żeby mieć do czego dążyć. Czas pokaże, co z tego wyjdzie. My będziemy dawać z siebie na pewno maksimum możliwości, a boisko samo zweryfikuje. Prawie dwa miesiące treningów było bardzo profesjonalnych i ciekawych. Dużo się na nich działo

– W ostatnim sezonie miałam okazję grać przeciwko Wiśle w barwach KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Wiadomo, że zawsze do takich meczów podchodzi się z sentymentem, ale taka jest nasza praca, zmieniamy kluby i pracodawców – dodaje.

W SOBOTĘ 12 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 18 MECZ Z #VOLLEYWROCŁAW W HALI ARENA URSYNÓW

 !!!KUP BILET NA SOBOTNIE SPOTKANIE W WARSZAWIE!


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Pałac Bydgoszcz
Hala Koło. 19 lutego

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook