• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Rabka skomentowała mecz z łodziankami. “Rywalki z każdym punktem grały coraz lepiej”

  • -

Rabka skomentowała mecz z łodziankami. “Rywalki z każdym punktem grały coraz lepiej”

Tylko w pierwszym secie Wisła nawiązała walkę z Grotem Budowlanymi Łódź w poniedziałkowym spotkaniu trzeciej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Ostatecznie po niespełna 80 minutach Bemowskie Syreny przegrały z wicemistrzyniami kraju 0:3 (23:25, 17:25, 13:25).

– Jeśli chodzi o inauguracyjną odsłonę, jak zwykle w końcówce popełniliśmy trochę błędów, uciekła nam koncentracja. W ten sposób oddałyśmy przeciwnikowi seta, który mógł być wygrany – mówiła w rozmowie z dziennikarzami Agnieszka Rabka. Trenerka Wisły nawiązała w ten sposób do dwóch poprzednich meczów. Nasza ekipa pięć z sześciu setów przegrała bardzo podobnie.

Po pechowo zakończonej pierwszej części, potem gra naszego zespołu wyglądała o wiele gorzej.

– Można powiedzieć, że Budowlani nie są takim zespołem jak nasi poprzedni dwaj rywale z Wrocławia czy Bydgoszczy. To jest drużyna, której celem jest walka o złoty medal mistrzostw Polski. Na pewno taka ekipa przyjechała do Warszawy po trzy punkty. Z akcji na akcje mógł sobie pozwolić na większy luz i lepsze rozgrywanie piłki, szybszą grę. To w poniedziałek było widać. Im dalej mecz by trwał, to by prezentowały się coraz lepiej.

– Jako była rozgrywająca staram się czasem podpowiedzieć coś zawodniczce na tej samej pozycji. Natomiast cała taktyka jest przekazywana przed meczem, rodzaje zagrywki i rozegrania – dodała opiekunka stołecznego zespołu.

Teraz czas na starcie z brązowymi medalistkami z poprzedniego sezonu, a więc DevelopResem SkyRes Rzeszów.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook