• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Sentymentalna podróż trenerki Wisły. Niedawno sama grała w Rzeszowie

  • -

Sentymentalna podróż trenerki Wisły. Niedawno sama grała w Rzeszowie

Jeszcze kilka miesięcy temu Agnieszka Rabka cieszyła się z brązowego medalu mistrzostw Polski w barwach Developresu SkyRes. Teraz jest trenerką Wisły i w piątek w Rzeszowie poprowadzi nasz zespół po raz czwarty w sezonie. Początek meczu 8 listopada o godz. 18.

Wisła w tym spotkaniu zagra w roli gospodarza, bo nasz obiekt, a więc Arena Ursynów nie był dostępny w tym terminie. Dzięki uprzejmości Developresu mecz uda się rozegrać w hali Podpromie.

To będzie starcie zespołów z zupełnie innego bieguna tabeli. Rzeszowianki, które prowadzi od tego sezonu słynny Stephane Antiga wygrały wszystkie pięć meczów. W tym momencie z dorobkiem 14 punktów drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Bemowskie Syreny przegrały wszystkie dotychczasowe trzy starcia, w których wygrały tylko seta na inaugurację sezonu z drużyną #VolleyWrocław. W ostatnim meczu na własnym parkiecie warszawianki uległy wicemistrzyniom Polski, a więc ekipie Grota Budowlanych Łódź.

– O porażce w łodziankami nie zaważył na pewno jeden element. Brakowało nam wiele. Rywalki bardzo dobrze broniły i piłka nie chciała wpadać w parkiet. Szkoda pierwszego seta, którego przegrałyśmy w końcówce. Dwa poprzednie mecze też przegrywałyśmy w partiach na przewagi. Widziałyśmy, że musimy dać z siebie wszystko, bo ekipa z Łodzi jest silna. Pierwsza odsłona nas nie zdeprymowała. Zagraliśmy po prostu potem słabiej. Nadal notujemy porażki i to nas denerwuje. Tak naprawdę jest nam wstyd. Nie powinno tak być. Musimy cały czas trzymać postawę walczącą. Trenujemy i analizujemy, co robić lepiej. Musimy dużo ciężej pracować – mówi libero Wisły Adriana Adamek.


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Pałac Bydgoszcz
Arena Ursynów

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook