• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Sobczak: zrobimy wszystko, aby grać jak najlepiej potrafimy

  • -

Sobczak: zrobimy wszystko, aby grać jak najlepiej potrafimy

Dla 26-letniej przyjmującej to będzie drugi sezon w naszym klubie. Joanna Sobczak w dotychczasowych sparingach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Jak sama mówi, do wysokiej formy całego zespołu jest jeszcze daleko, ale wszystko idzie w odpowiednim kierunku. Teraz czas na występ w hali OSiR Bemowo. Od piątku do niedzieli zapraszamy na mocno obsadzony turniej. Wstęp wolny.


Do pierwszych spotkań o stawkę, a więc turnieju w Pucharze Polski w Świdnicy zostały tylko nieco ponad dwa tygodnie.

– Na pewno w tym momencie nie jesteśmy jeszcze w pełni przygotowane i dziwne by było, gdybyśmy były. Za nami ponad sześć tygodni ciężkiej, a nawet bardzo ciężkiej pracy, która mam nadzieję zaowocuje. Przed nami dwa fajne turnieje: jeden na naszej hali na Bemowie, drugi w Świeciu. Myślę, że za trzy tygodnie na turnieju Pucharu Polski będziemy grały lepiej niż teraz.

– Szczerze powiem, że odczuwam zmęczenie i cieszę się, że trochę zeszliśmy z obciążeń. Najważniejsze, że zdrowie dopisuje. Jeśli chodzi o treningi teraz i przed poprzednim sezonem to uważam, że nie ma sensu tego porównywać. Każdy szkoleniowiec ma swój cykl przygotowania do sezonu. Ja staram się zrobić wszystko, aby przepracować go jak najlepiej. Cieszę się, że mamy teraz dwóch trenerów. W końcu, “co dwie głowy to nie jedna”. Bardzo fajne jest to, że uczestniczą aktywnie w zajęciach, co nas trochę odciąża w niektórych ćwiczeniach.  Zresztą pomagają nie tylko oni, ale również pozostali członkowie sztabu.

Jak dotąd Wisła rozegrała trzy spotkania towarzyskie. Dwa w Łodzi z ŁKS i jeden u siebie z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

–  Były to zdecydowanie dwa różne sparingi, ale oba pokazały, co musimy poprawić i nad czym ciągle pracować. Nie ukrywam, że zmęczenie nam nie pomagało i każda z nas czuje, że mogłoby być lepiej. Na tym etapie tak jednak musi być, a my musimy sobie z tym radzić.

Teraz czas na turniej w hali OSiR Bemowo. Nasz zespół od piątku do niedzieli rozegra trzy sparingi z innymi ekipami z pierwszej ligi.

– Nie wydaje mi się, żeby to było przed startem sezonu sprawdzenie, kto będzie mocny. Do rozpoczęcia ligi jest jeszcze dużo czasu, a na dodatek jest ona dosyć długa. Dopiero w jej trakcie okaże się, kto jest mocny. My musimy zrobić wszystko, żeby grać jak najlepiej i nieważne, kto będzie po drugiej stronie siatki.

W piątek Wisła rozpocznie turniej o godzinie 19. Więcej na ten temat znajdziecie <TUTAJ>


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

Pierwsza liga, 20. kolejka

Wisła - Radomka Radom

środa, 28 lutego, godz. 19, Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.

TABELA PO 20. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 20 54
2 MKS Kalisz 19 48
3 Radomka 19 38
4 Solna 19 37
5 Energetyk 19 31
6 Azoty 19 27
7 Joker 19 26
8 KŚ AZS 19 24
9 SMS 19 23
10 Karpaty 19 19
11 Uni 19 14
12 AZS AWF 20 4

GALERIA

Wisła Warszawa – 7R Solna Wieliczka

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook