• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Sobczak: zrobimy wszystko, aby grać jak najlepiej potrafimy

  • -

Sobczak: zrobimy wszystko, aby grać jak najlepiej potrafimy

Dla 26-letniej przyjmującej to będzie drugi sezon w naszym klubie. Joanna Sobczak w dotychczasowych sparingach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Jak sama mówi, do wysokiej formy całego zespołu jest jeszcze daleko, ale wszystko idzie w odpowiednim kierunku. Teraz czas na występ w hali OSiR Bemowo. Od piątku do niedzieli zapraszamy na mocno obsadzony turniej. Wstęp wolny.


Do pierwszych spotkań o stawkę, a więc turnieju w Pucharze Polski w Świdnicy zostały tylko nieco ponad dwa tygodnie.

– Na pewno w tym momencie nie jesteśmy jeszcze w pełni przygotowane i dziwne by było, gdybyśmy były. Za nami ponad sześć tygodni ciężkiej, a nawet bardzo ciężkiej pracy, która mam nadzieję zaowocuje. Przed nami dwa fajne turnieje: jeden na naszej hali na Bemowie, drugi w Świeciu. Myślę, że za trzy tygodnie na turnieju Pucharu Polski będziemy grały lepiej niż teraz.

– Szczerze powiem, że odczuwam zmęczenie i cieszę się, że trochę zeszliśmy z obciążeń. Najważniejsze, że zdrowie dopisuje. Jeśli chodzi o treningi teraz i przed poprzednim sezonem to uważam, że nie ma sensu tego porównywać. Każdy szkoleniowiec ma swój cykl przygotowania do sezonu. Ja staram się zrobić wszystko, aby przepracować go jak najlepiej. Cieszę się, że mamy teraz dwóch trenerów. W końcu, “co dwie głowy to nie jedna”. Bardzo fajne jest to, że uczestniczą aktywnie w zajęciach, co nas trochę odciąża w niektórych ćwiczeniach.  Zresztą pomagają nie tylko oni, ale również pozostali członkowie sztabu.

Jak dotąd Wisła rozegrała trzy spotkania towarzyskie. Dwa w Łodzi z ŁKS i jeden u siebie z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

–  Były to zdecydowanie dwa różne sparingi, ale oba pokazały, co musimy poprawić i nad czym ciągle pracować. Nie ukrywam, że zmęczenie nam nie pomagało i każda z nas czuje, że mogłoby być lepiej. Na tym etapie tak jednak musi być, a my musimy sobie z tym radzić.

Teraz czas na turniej w hali OSiR Bemowo. Nasz zespół od piątku do niedzieli rozegra trzy sparingi z innymi ekipami z pierwszej ligi.

– Nie wydaje mi się, żeby to było przed startem sezonu sprawdzenie, kto będzie mocny. Do rozpoczęcia ligi jest jeszcze dużo czasu, a na dodatek jest ona dosyć długa. Dopiero w jej trakcie okaże się, kto jest mocny. My musimy zrobić wszystko, żeby grać jak najlepiej i nieważne, kto będzie po drugiej stronie siatki.

W piątek Wisła rozpocznie turniej o godzinie 19. Więcej na ten temat znajdziecie <TUTAJ>


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

Wisła - ?

Jesień 2018

🏐TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 22 59
2 MKS Kalisz 22 54
3 Solna 22 46
4 Radomka 22 44
5 Energetyk 22 33
6 Joker 22 32
7 Azoty 22 31
8 KŚ AZS 22 31
9 SMS 22 23
10 Karpaty 22 19
11 Uni 22 17
12 AZS AWF 22 4

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook