• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Szymańska znakomita w Legionowie. “Chcemy napsuć krwi niejednemu rywalowi”

  • -

Szymańska znakomita w Legionowie. “Chcemy napsuć krwi niejednemu rywalowi”

Podczas turnieju w Legionowie spisywała się bardzo dobrze, a nasza ekipa wygrała całą imprezę. Aleksandra Szymańska, a więc nowa środkowa Wisły została uznana najlepszą siatkarką “Bemowskich Syren” w tej rywalizacji. Była zawodniczka m.in. Mazovii dołączyła do zespołu nieco później niż większość koleżanek.


– Można powiedzieć, że znalazłam się w dobrym miejscu i także w odpowiednim czasie. W połowie sierpnia nie miałam jeszcze klubu, a okazało się ze Wisła poszukiwała środkowej i tak się odnaleźliśmy. Wprawdzie na treningi nieco się “spóźniłam”, ale dziewczyny z drużyny przyjęły mnie jak swoją i ze wszystkimi mam dobry kontakt – mówi nam z uśmiechem Szymańska.

– Mecze z moją nową drużyną z poprzedniego sezonu pierwszej ligi wspominam dobrze, bo to była zawsze okazja gry przeciwko dobrym i doświadczonym zawodniczkom. To one były faworytkami spotkań z nami i dlatego każdy ugrany przeciwko nim punkt, sprawiał podwójną radość.

– Trudno mówić jeszcze o nadziejach na sezon, bo dopiero od niedawna trenujemy w pełnym składzie. Jestem jednak przekonana, że jako nowy zespół w Lidze Siatkówki Kobiet będziemy chciały napsuć krwi wielu rywalom. Takie jest już zadanie beniaminka i mamy nadzieję, że to nam się uda – dodaje.

PIERWSZE SPOTKANIE SEZONU 2019/2020 W SOBOTĘ 12 PAŹDZIERNIKA O GODZ 18 W ARENIE URSYNÓW.

BILETY MOŻNA KUPOWAĆ POD TYM LINKIEM ORAZ DWIE GODZINY PRZED MECZE W KASACH HALI. ZAPRASZAMY


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Pałac Bydgoszcz
Hala Koło. 19 lutego

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook