• sekretariat@wisla-warszawa.pl

W Bydgoszczy mecz dwóch rozczarowanych zespołów. Wisła zagra z Pałacem

  • -

W Bydgoszczy mecz dwóch rozczarowanych zespołów. Wisła zagra z Pałacem

Przed siatkarkami Wisły kolejny historyczny mecz. Tym razem podopieczne Agnieszki Rabki po raz pierwszy zagrają na wyjeździe. W sobotę o godzinie 17 spotkanie z Bankiem Pocztowym Pałacem w Bydgoszczy. To będzie druga kolejka Ligi Siatkówki Kobiet.


Dla gospodyń to będzie drugi występ przed własną publicznością. W ostatni weekend podopieczne Piotra Mateli po dobrym i zaciętym meczu uległy w pięciu setach wicemistrzyniom Polski,  a więc zawodniczkom Grota Budowlanych Łódź. Szkoleniowiec bydgoskiego zespołu był po tym meczu bardzo dumny z postawy podopiecznych, a same siatkarki za to mocno rozczarowane z wyniku. Teraz bez wątpienia będą chciały zanotować pierwsze zwycięstwo w sezonie.

W podobnych nastrojach na parkiet wyjdą warszawianki. Nasza zespół na inaugurację rozgrywek przegrał u siebie 1:3  #VolleyemWrocław, ale przy odrobinie szczęścia ten mecz mógł zakończyć się odwrotnym rezultatem. W ostatnią sobotę w Arenie Ursynów najlepiej zaprezentowała się w Wiśle Katarzyna Marcyniuk. Występująca w Wiśle od 2016 roku przyjmująca zdobyła 15 punktów.

– Przegrałyśmy pierwszy mecz, ale dostałyśmy pozytywny sygnał – mówi rozgrywająca Katarzyna Olczyk.

–  Do Bydgoszczy jedziemy wyłącznie po zwycięstwo – zapewnia kapitan beniaminka ekstraklasy Katarzyna Połeć.

Sobotnie spotkanie w hali Immobile Łuczniczka rozpocznie się o godzinie 17. 

 


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook