• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wawrzyniak: mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej

  • -

Wawrzyniak: mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej

Rozgrywająca Wisły jak na razie musi sama radzić sobie na newralgicznej w każdej drużynie pozycji. Katarzyna Wawrzyniak ma trudne zadanie do wykonania. W ostatnim meczu Bemowskich Syren w Poznaniu zaprezentowała bardzo dobrą grę. Nasz zespół pokonał w Pucharze Polski 3:1 lidera tabeli pierwszej ligi,  a więc Eneę Energetyka Poznań. Teraz czas na spotkanie w Warszawie. W sobotę o godz. 19 rywalem będzie KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.


14 listopada nasze zawodniczki przegrały w lidze w Poznaniu 0:3. Teraz to było zupełnie inne starcie.

– Niedawno wynik nie był dla nas korzystny. Teraz zatem wyszłyśmy na boisko podwójnie zmotywowane. Trzeba również zaznaczyć, że Energetyk wprowadził kilka zmian w podstawowej szóstce i tą zmianę obróciłyśmy na naszą korzyść – mówi Wawrzyniak.

– Uważam, żeby to nie był nasz najlepszy mecz w sezonie, ale cieszymy się ze zwycięstwa. Wygrane są nam w tym okresie bardzo potrzebne do odbudowania się po ostatnich gorszych występach. Prezentowałyśmy się słabiej, ale były też spotkania, w których mimo walki, przegrałyśmy. Taki jest sport. Pewne wnioski wyciągnęłyśmy wraz ze sztabem i mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

– Jako zawodniczka każdy mecz traktuję poważnie. Dla mnie nie ma podziału, czy jest to Puchar Polski czy liga. Każdy po prostu chce wygrać – dodaje zawodniczka, która trafiła do Wisły z MKS Kalisz. Od początku sezonu jest główną rozgrywającą Bemowskich Syren.

– Wszystkie starcia do tej pory rozegrałam bez zmiany, ale i z taką sytuacją trzeba się zmierzyć. Dla mnie to podwójna mobilizacja.

– Mam nadzieję, że wpadłyśmy na odpowiednie tory. Po ostatnich dwóch wygranych myślę, że podbudowałyśmy się psychicznie. Tego nam brakowało. Teraz sądzę, że będzie nam łatwiej kontynuować dobrą passę. Głęboko wierzę, że w meczu z AZS wywalczymy pełną pulę – kończy Wawrzyniak.


SPOTKANIE WISŁA – KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ GLIWICE W HALI OSIR BEMOWO PRZY OBROŃCÓW TOBRUKU 40 W SOBOTĘ 1 GRUDNIA O GODZ. 19. PAMIĘTAJCIE, WSTĘP WOLNY!

Fot. Krawczyk.photo


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐 LSK

Wisła - Volley Wrocław
12 października 2019 roku
Arena Ursynów

Archiwa

GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

Najnowsze komentarze

  • tomek o
  • Stanisław Adam... o

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook