• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Ważne zmiany w terminarzu meczów Wisły

  • -

Ważne zmiany w terminarzu meczów Wisły

W przyszłym tygodniu czekają nas dwa spotkania w hali OSiR Bemowo. To efekty próśb ze strony rywali, do których nasz klub się przychylił. Wisła najpierw w piątej kolejce w środę 17 października o godz. 20 podejmie spadkowicza z LSK MKS Dąbrowa Górnicza. Cztery dni potem, w niedzielę o godz. 17 mecz z SMS PZPS Szczyrk. To będą dwa niezwykle wymagające sprawdziany dla naszej ekipy.


Po trzech kolejkach Wisła zajmuje w tabeli trzecie miejsce. Ma na koncie dwa zwycięstwa i porażkę. Przegrana przyszła w środę w spotkaniu z UNI Opole na własnej murawie (2:3). Bemowskie Syreny mają zatem siedem punktów.

MKS Dąbrowa Górnicza za to pewnie wygrała wszystkie mecze i nie straciła w nich nawet seta. W najbliższą środę zapowiada się niezwykle ciekawy wieczór. Widowisko rozpocznie się o godz. 20. Goście poprosili o zmianę terminu ze względu na Memoriał im. Agaty Mróz.

SMS PZPS Szczyrk rozpoczął sezon od dwóch zwycięstw, ale w środę nie miał zbyt wiele do powiedzenia w potyczce w… Dąbrowie Górniczej. Mecz z MKS miał się pierwotnie odbyć 20 października, a z SMS PZPS 3 listopada.

Zanim jednak podopieczne Piotra Hilki pojawią się na parkiecie 17 oraz 21 października, czeka ich wyjazdowy mecz w Toruniu. W sobotę 13 października zmierzą się z miejscowymi Budowlanymi o godz. 20. Siatkarki z miasta Kopernika prowadzi były trener Wisły Mirosław Zawieracz. Jego drużyna jak na razie w tym sezonie nie wygrała nawet seta.

Plan meczów:

5. kolejka, 17 października: Wisła Warszawa SA – MKS Dąbrowa Górnicza, godz. 20
7. kolejka, 21 października – zmiana terminu: Wisła Warszawa SA – SMS PZPS Szczyrk, godz. 17


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook