• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wicemistrzynie Polski rywalkami Wisły. „Jesteśmy drużyną z charakterem”

  • -

Wicemistrzynie Polski rywalkami Wisły. „Jesteśmy drużyną z charakterem”

Po dziewięciu dniach Bemowskie Syreny wrócą na parkiet. W poniedziałek o godzinie 19 w hali Arena Ursynów przy Pileckiego 122 rywalkami Wisły będą wicemistrzynie Polski, a więc zawodniczki Grota Budowlanych Łódź. 

W poprzednią sobotę podopieczne Agnieszki Rabki przegrały na wyjeździe w Bydgoszczy z Pałacem 0:3. Teraz po nieco dłuższej przerwie znowu zaprezentują się przed kibicami.

– Cykl przygotowań do poniedziałkowego starcia z łodziankami wyglądał zupełnie inaczej niż przed poprzednimi spotkaniami. Miałyśmy dużo czasu, aby poprawić naszą grę w poszczególnych elementach – mówi libero Adriana Adamek. – Oczywiście widziałyśmy grę Budowlanych niejednokrotnie. W tym roku liga jest wyrównana i uważam, że w każdym meczu emocji i walki na pewno nie zabraknie.

W pierwszych dwóch kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet w grze naszej drużyny szwankowały końcówki poszczególnych setów. Z sześciu przegranych partii na przewagi kończyło się aż pięć z nich.

– Tym bardziej było to deprymujące, bo wyniki i nasz dorobek punktowy w tabeli mogły wyglądać zupełnie inaczej. Wraz ze sztabem szkoleniowym pracujemy, aby więcej takie sytuacje się nie powtórzyły.

– Skupiamy się na dobrej grze naszego zespołu. Na pewno w poniedziałek nie położymy się przed przeciwnikiem i będzie walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy drużyną z charakterem, która do ostatniej akcji w każdym meczu będzie zawsze wierzyła i walczyła o wygraną.

Adamek ponownie występuje w ekstraklasie. Jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowała barwy Legionovii.

– Cieszę się że reprezentuję drużynę z Warszawy. Mamy dobra atmosferę w zespole i wiele od siebie wymagamy, jednocześnie zawsze się wspierając. Poprawia to jakość naszego treningu i liczę że przyniesie wyczekiwane efekty – dodaje.

SPOTKANIE WISŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 19. BILETY SĄ Dostępne online na http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1621 ORAZ DWIE GODZINY PRZED MECZEM W KASACH HALI. 


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook