• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wielkie wyzwanie Wisły Warszawy na kaliskiej ziemi

  • -

Wielkie wyzwanie Wisły Warszawy na kaliskiej ziemi

Dwa spotkania w Wielkopolsce zapowiadają się kapitalnie. Wisła w Kaliszu zmierzy się z Energą MKS w kolejnych meczach finału pierwszej ligi. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, a po zmaganiach w stolicy jest remis 1:1. Już w niedzielę możemy zatem poznać mistrza zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet. W sobotę i niedzielę o godz. 18 transmisje na kanale Polska Siatkówka


7 kwietnia nasz zespół u siebie przegrał 0:3 i tym samym przerwał serię 22 zwycięstw z rzędu. Dzień później podopieczne duetu Stanisławczyk-Krebok wygrały 3:1. Można zatem powiedzieć, że wszystko rozpoczyna się od początku. Teraz mistrzem zostanie ekipa, która pierwsza wygra dwa mecze.

– Wiemy, o co gramy. Spodziewam się w tych dwóch najbliższych spotkaniach ogromnej walki z obu stron. Niedzielny mecz w Warszawie był na pewno emocjonujący i ciekawy. Zawodniczki z Kalisza na pewno nie powiedziały ostatniego słowa, zwłaszcza, że czekają ich teraz starcia u siebie. To jest ich teren i na pewno będą chciały zakończyć rywalizację przed własną widownią. My również jedziemy tam po to, aby wygrać dwa mecze i świętować obronę mistrzostwa. Jestem przekonana, że zostawimy w Wielkopolsce serce i bardzo dużo energii – powiedziała libero Wisły Magdalena Saad.

Mistrzynie pierwszej ligi zmierzą się z przegranym z rywalizacji Pałacu Bydgoszcz i Legionovii.

Transmisje z meczów na kanale Polska Siatkówka.

Fot. krawczyk.photo


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook