Wisła dzielnie walczyła o półfinał Pucharu Polski. Relacja na żywo

• -

Wisła rozgrywa dziś historyczny mecz. Nasze zawodniczki walczą o awans do półfinału rozgrywek o Puchar Polski. Rywalkami warszawskich Syren są siatkarki drużyny mistrza Polski, Chemika Police. My na żywo opisujemy przebieg wypadków!

Wisła – Chemik Police 3:1 (14:25, 22:25, 25:19, 16-25)

godz. 21:13

25:16. Tak kończy się ta partia. Mistrzynie Polski wygrały ostatecznie 3:1, a najlepsza zawodniczką spotkania została wybrana przyjmująca zespołu z Polic, Malwina Smarzek.

godz. 21:12

Malwina Smarzek wyprowadza swój zespół na prowadzenie 23:16 w czwartym secie, a teraz jest już 24:16 dla Chemika.

godz. 21:09

Joanna Sobczak znów wywołała euforię na trybunach! Walka trwa! 15:21

godz. 21:08

Zablokowana Kinga Hatala… A to oznacza, że drużyna gości w czwartym secie zyskuje już pięciopunktową przewagę, 19:14. Trener Mirosław Zawieracz poprosił o czas.

godz. 21:05

Katarzyna Zaroślińska, tym razem blokiem, oszukała nasze siatkarki. Chemik prowadzi 16:12.

godz. 21:01

Po potężnym ataku Kingi Hatali z lewego skrzydła przegrywamy 10:12. Nie jest źle, walczymy. A Magdalena Saad znów dokonuje cudów w obronie.

godz. 20:59

Odrabiamy straty! Zawodniczki Chemika popełniły błąd podwójnego odbicia i tracimy do mistrzyń Polski dwa “oczka”. 8:10.

godz. 20:55

Siatkarki Chemika tym razem nabierają rozpędu. Po ataku Katarzyny Zaroślińskiej prowadzą w czwartym secie 9:4.

WARSZAWA 30.01.2017 MECZ 1/4 FINALU PUCHARU POLSKI SIATKOWKA KOBIET SEZON 2016/2017 --- POLISH CUP WOMEN'S VOLLEYBALL MATCH IN WARSAW: WISLA WARSZAWA - CHEMIK POLICE FOT. JACEK UFNAL/FOTOPYK/NEWSPIX.PL

Po trzecim secie Wisła – Chemik Police 2:1 (14:25, 22:25, 25:19)

godz. 20:46.

Dwie kolejne piłki wygrały zawodniczki Chemika. Mirosław Zawieracz poprosił o czas. I tuz po nim siatkarki z Polic popełnił błąd przy zagrywce. Trzeci set Wisła wygrała 25:19!!!

godz. 20:45

Elene Nowgorodczenko świetnie rozegrała, a dobrym, mierzonym atakiem zakończyła wszystko Alena Łaziuk. I mamy piłkę setową! 24:17.

godz. 20:43

23:16!

godz. 20:39

Znów Anna Łozowska w roli głownej. 22:16!

godz. 20:39

Anna Łozowska wykorzystał błąd rywalek i z krótkiej “wbiła gwoździa” w parkiet. 19:14 dla warszawskich Syren!

godz. 20:38

Teraz punkt dla Chemika, jest 18:14, ale spotkanie jest porywające. I Wisła wciąż prowadzi w trzecim secie.

godz. 20:37

17:12!

godz. 20:36

Po długiej, porywającej wymianie, wielkim poświęceniu z jednej i z drugiej strony oraz ekwilibrystycznych wyczynach Magdaleny Saad, Joanna Sobczak “załatwiła” nam 16 punkt. Mamy 16:12 dla Wisły! Trener drużyny gości poprosił o czas.

godz. 20:34

Mamy w tej chwili mecz co się zowie. Joanna Sobczak zaatakowała z szóstej strefy i nasze siatkarki wyszły na prowadzenie 15:12.

godz. 20:31

Jesteśmy właśnie świadkami najlepszego okresu gry Wisły w tym spotkaniu. Nasz zespół, po punkcie prosto z zagrywki Anny Łozowskiej, wyszedł na prowadzenie 13:9.

godz. 20:28

Joanna Sobczak zaatakowała, jak należy. I w związku z tym Wiśle należał się 9. punkt. Prowadzimy 9:7.

godz. 20:25

Trzeci set rozpoczął się dla nas całkiem nieźle, potem jednak Chemik zaczął odrabiać straty. W tym momencie Wisła prowadzi 6:4.

Po drugim secie: Wisła Chemik 0:2 (14:25, 22:25)

godz. 20:17

Po przerwie na czas dla trenera drużyny gości kolejna akcja Chemika była już skuteczna. Agnieszka Bednarek-Kasza zapewniła drużynie z Polic zwycięstwo 25:22 w drugiej partii.

godz. 20:15

Bronimy pierwszą i drugą piłkę setową. Po dwóch atakach Karoliny Ciaszkiewicz-Lach przegrywamy 22:24.

godz. 20:13

Trzeba przyznać, że Madelaynne Montano ma potężne uderzenie. Właśnie się takim przed chwilą popisała, ale Wisła wciąż walczy. Wynik: 23:20 dla zespołu gości.

godz. 20:11

Kapitalna wymiana za nami. Magdalena Saad trzykrotnie dokonywała cudów, by wybronić piłkę. Niestety, ostatecznie punkt powędrował na konto Chemika.

godz. 20:09

Kinga Hatala zaatakowała po raz kolejny i po raz kolejny skutecznie. Zespół Wisły odrobił łącznie trzy punkty, bo jeszcze asem serwisowym popisała się Elena Nowgorodczenko. Przegrywamy 16:20.

godz. 20:07

Przy stanie 20:13 dla naszych rywalek o czas poprosił Mirosław Zawieracz.

godz. 20:06

Po błędzie serwisowym Anny Werblińskiej na tablicy wyników pojawił się wynik 18:13 dla Chemika

godz. 20:05

Alena Łazuk znów podrywa nasze siatkarki do walki i zdobywa 12. punkt dla Wisły.

godz. 20:03

Po błędzie serwisowym Anny Łozowskiej ekipa gości wyszła na prowadzenie 15:10.

godz. 20:01

Trwa dobra passa policzanek w drugiej partii. Zespół gości ma już 12 oczek, nasze siatkarki 7.

godz. 19:58

Malwina Smarzek, 6. strefa, i mamy wynik 8:6 dla Chemika.

godz. 19:57

Kinga Hatala popisuje się dobrym atakiem. Dzięki temu Chemik wygrywa już nie 6:4, a tylko 6:5.

godz. 19:55

As serwisowy Joanny Sobczak i nasza drużyna zdobywa trzecie punkt. 3:1.

godz. 19:54

Zapominamy o pierwszym secie, walczymy w drugim. Wisła zaczyna go od prowadzenia 2:1.

Po pierwszym secie Wisła – Chemik Police 0:1 (14:25)

godz. 19:49

Tym razem atak autowy Aliny Łazuk. Pierwsza partię Chemik wygrał 25:14.

godz. 19:48

A teraz dobrym atakiem popisała się Alina Łazuk i nasze zawodniczki jeszcze próbują walczyć. 13:23. A teraz nawet 14:23.

godz. 19:47

Autowa zagrywka Chemika i mamy rezultat 12:22. Czy po zagrywce Kingi Hatali zdobędziemy 13 punkt?

godz. 19:45

Katarzyna Zaroślińska rozgrywa dziś, niestety, bardzo dobre spotkanie. Mamy 19:10 dla drużyny z Polic.

godz. 19:43

Anna Werblińska uderza z lewego skrzydła i mistrzynie Polski zyskują ośmiopunktową przewagę. Mirosław Zawieracz znów prosi o czas. Jest 18:10 dla Chemika.

godz. 19:40

14:9 dla zespołu mistrza Polski. O czas poprosił trener Wisły, Mirosław Zawieracz.

godz. 19:39

I znów Katarzyna Zaroślińska, i znów jej dobry atak. Chemik prowadzi 12:9.

godz. 19:38

Katarzyna Zaroślińska jest teraz postacią nr 1 na parkiecie. To dzięki jej akcjom Chemik wyszedł na prowadzenie 11:8.

godz.19:36

Anna Werblińska na zagrywce i drużyna gości odrabia straty. Po ataku z lewego skrzydła Malwiny Smarzek robi się 8:7 dla Chemika.

godz. 19:35

Po dobry bloku Aleny Łazuk wychodzimy na prowadzenie 7:5.

godz. 19.34

Po asie serwisowym Kingi Hatali nasz zespół prowadzi 5:4.

godz. 19:33

Na razie trwa walka na całego. Jest 3:3.

godz. 19:32

Po skutecznym ataku Malwiny Smarzek mamy wynik 2:2.

godz. 19:31

Zaczęliśmy! 2:1 dla Wisły!

Wisła czy Chemik Police? Liczymy na dobre widowisko i wielkie emocje. Start spotkania i naszej relacji o godz. 19:30.