• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wisła jedzie na mecz z mistrzyniami Polski. “Nie będziemy spoglądać na markę rywala”

  • -

Wisła jedzie na mecz z mistrzyniami Polski. “Nie będziemy spoglądać na markę rywala”

Na początku tego roku Wisła spotkała się z ŁKS Commercecon w ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Polski. Po niesamowitym meczu w hali OSiR Bemowo warszawianki uległy 2:3. Kilka miesięcy później łodzianki w pięknym stylu zdobyły mistrzostwo kraju. Teraz oba zespoły zmierzą się w Lidze Siatkówki Kobiet. Początek niedzielnego meczu w Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego o godz. 17.30.


Wisła to beniaminek ekstraklasy, który jak na razie nie ma powodów do radości. Nasza drużyna przegrała wszystkie sześć meczów. ŁKS natomiast ma za sobą dziewięć spotkań i sześć zwycięstw.
Mam nadzieję, że w nadchodzących spotkaniach uda nam się zachować więcej zimnej krwi i doprowadzić do tie-breaka, czy wygranej – mówi atakująca Wisły Aleksandra Lipska w rozmowie z WP Sportowe Fakty. Ona w ostatnim starciu z BKS Stal Bielsko-Biała zdobyła 23 punkty.
– Nie będziemy spoglądać na markę rywala. Meczem w Policach udowodniłyśmy sobie, że możemy urwać seta nawet tak silnej drużynie, jak zdobywczynie Superpucharu Polski. Przeciwnik w naszym wypadku nie ma znaczenia. Nie jest już istotne czy jest to Grupa Azoty Chemik Police, ŁKS Commercecon Łódź, czy drużyna sąsiadująca z nami w tabeli. Wychodzimy na mecz i musimy skupić się na tym, by zagrać tak, jak potrafimy najlepiej. Odciąć się od wszelkich bodźców, które mogą nas rozproszyć – dodała zawodniczka Wisły
We wtorek łodzianki w Lidze Mistrzyń wygrały na wyjeździe z Chimikiem Jużne 3:2. To było drugie zwycięstwo podopiecznych Marka Solarewicza w tej rywalizacji.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook