• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wisła w Opolu chce powtórzyć wynik ze sparingu

  • -

Wisła w Opolu chce powtórzyć wynik ze sparingu

Siódme spotkanie w sezonie pierwszej ligi i czas na zwycięstwo na wyjeździe. Bez wątpienia taki cel przed sobotnim meczem w Opolu mają Bemowskie Syreny. Wisła jak na razie wygrała wszystko na własnym parkiecie, ale na boisku rywala przegrała oba dotychczasowe starcia. Teraz czas na potyczkę z przedostatnim w tabeli zespołem Uni. Początek o godzinie 16.


Dokładnie 16 września w hali na Bemowie warszawska drużyna wygrała z Uni Opole 3:0  (25:22, 25:14, 25:18)  w drugim dniu turnieju towarzyskiego. To było spotkanie, lekkiej, łatwe i przyjemne. Czy tak będzie ponownie?

– Trudno powiedzieć, czy znów będzie podobnie. Widać od początku rozgrywek ligowych, że opolanki są zespołem walczącym. Zagrały już kilka pięciosetowych meczów w tym sezonie. To jest drużyna, która łatwo się nie poddaje. Będziemy grali na boisku rywala, a wiemy, że jak na razie w tym sezonie jeszcze do końca to nam nie wychodzi. Musimy pojechać tam w pełni skoncentrowani. Wiemy dobrze, jakie zawodniczki tam występują. W ostatnim meczu nasi sobotni przeciwnicy zrobili sporo zmian w wyjściowej szóstce. Liczę, że grając na pełni koncentracji i zgodnie z naszym planem będziemy w stanie z Opola przywieźć zwycięstwo – mówi drugi trener Wisły Jakub Krebok.

Nasza ekipa w tym sezonie na wyjazdach przegrała 2:3 z Solną Wieliczka i 0:3 z MKS Kalisz. Do trzech razy sztuka?

– Myślę, że tak. Na tych wyjazdach w tym sezonie w Końcu trzeba przełamać tę passę przegranych na parkietach rywalki, bo sami w końcu zaczniemy myśleć, że wygrywać możemy tylko u siebie. Wiemy dobrze, że na pewno tak nie jest – dodaje Krebok.


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

9. kolejka

AZS AWF - Wisła

niedziela, 26 listopada, godz. 18.30, Hala Gier AWF przy Marymonckiej 34

TABELA PO 8. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKS Kalisz 8 23
2 Wisła 8 19
3 Enea 8 16
4 Radomka 8 15
5 Solna 8 14
6 Joker 8 13
7 SMS 8 12
8 Tarnów 8 10
9 Karpaty 8 8
10 KŚ AZS 8 7
11 Uni 8 6
12 AZS AWF 8 1

GALERIA

Wisła – Karpaty Krosno 2017

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook