• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wisła zaczęła przygotowania bardzo intensywnie

  • -

Wisła zaczęła przygotowania bardzo intensywnie

Środa to trzeci dzień treningów przed nowym sezonem. Zawodniczki oraz trenerzy Dominik Stanisławczyk i Jakub Krebok od początku wzięli się ostro do pracy. Każdego dnia wszyscy spotykają się na dwukrotnie. Ćwiczenia odbywają się na hali oraz siłowni.


Nasze zawodniczki po raz pierwszy spotkały się w niedzielę. W jednej z restauracji miały okazję do poznania nowych koleżanek oraz trenerów. Na spotkaniu był także prezes naszego klubu Grzegorz Kulikowski.

– Chciałbym Wam życzyć, aby sezon był udany, bez kontuzji. Aby drużyna jak najlepiej zaprezentowała się w pierwszej lidze i doszła jak najdalej w rozgrywkach o Puchar Polski. Reszta jest już oczywiście w rękach trenerów – powiedział szef Wisły.

– Życzę Wam wszystkim miłej pracy, głównie współpracy oraz tego, żeby po zakończeniu najbliższego sezonu każda z Was była lepszą siatkarką niż teraz – mówił pierwszy trener Dominik Stanisławczyk.

– Podobnie jak trener Stanisławczyk, mam nadzieję, że ta współpraca zbuduje nam się wspólnie. Chciałbym, abyście trochę nam w tym pomogły – dodawał asystent Jakub Krebok.

W tym momencie trenuje łącznie 12 siatkarek, w tym pięć nowych. Tak naprawdę można jednak powiedzieć, że zawodniczek nowych jest sześć, bo po długiej kontuzji do pełnych treningów wraca Katarzyna Marcyniuk.

Nasza młoda przyjmująca doznała poważnego urazu kolana w listopadzie ubiegłego roku. Mogła teoretycznie wrócić do zajęć w kwietniu, ale nie było potrzeby podejmowania ryzyka. Teraz 22-latka będzie spokojnie wchodziła w pełny cykl przygotowawczy.

Łącznie w pierwszym tygodniu zaplanowano dziewięć jednostek treningowych. W piątek zajęć nie ma, ale przeprowdzone zostaną badania lekarskie.

W niedzielę Wisła wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Zakopanego. W połowie września w hali przy Obrońców Tobruku 40 odbędzie się turniej towarzyski.


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

9. kolejka

AZS AWF - Wisła

niedziela, 26 listopada, godz. 18.30, Hala Gier AWF przy Marymonckiej 34

TABELA PO 8. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKS Kalisz 8 23
2 Wisła 8 19
3 Enea 8 16
4 Radomka 8 15
5 Solna 8 14
6 Joker 8 13
7 SMS 8 12
8 Tarnów 8 10
9 Karpaty 8 8
10 KŚ AZS 8 7
11 Uni 8 6
12 AZS AWF 8 1

GALERIA

Wisła – Karpaty Krosno 2017

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook