• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Wisła zaczęła przygotowania bardzo intensywnie

  • -

Wisła zaczęła przygotowania bardzo intensywnie

Środa to trzeci dzień treningów przed nowym sezonem. Zawodniczki oraz trenerzy Dominik Stanisławczyk i Jakub Krebok od początku wzięli się ostro do pracy. Każdego dnia wszyscy spotykają się na dwukrotnie. Ćwiczenia odbywają się na hali oraz siłowni.


Nasze zawodniczki po raz pierwszy spotkały się w niedzielę. W jednej z restauracji miały okazję do poznania nowych koleżanek oraz trenerów. Na spotkaniu był także prezes naszego klubu Grzegorz Kulikowski.

– Chciałbym Wam życzyć, aby sezon był udany, bez kontuzji. Aby drużyna jak najlepiej zaprezentowała się w pierwszej lidze i doszła jak najdalej w rozgrywkach o Puchar Polski. Reszta jest już oczywiście w rękach trenerów – powiedział szef Wisły.

– Życzę Wam wszystkim miłej pracy, głównie współpracy oraz tego, żeby po zakończeniu najbliższego sezonu każda z Was była lepszą siatkarką niż teraz – mówił pierwszy trener Dominik Stanisławczyk.

– Podobnie jak trener Stanisławczyk, mam nadzieję, że ta współpraca zbuduje nam się wspólnie. Chciałbym, abyście trochę nam w tym pomogły – dodawał asystent Jakub Krebok.

W tym momencie trenuje łącznie 12 siatkarek, w tym pięć nowych. Tak naprawdę można jednak powiedzieć, że zawodniczek nowych jest sześć, bo po długiej kontuzji do pełnych treningów wraca Katarzyna Marcyniuk.

Nasza młoda przyjmująca doznała poważnego urazu kolana w listopadzie ubiegłego roku. Mogła teoretycznie wrócić do zajęć w kwietniu, ale nie było potrzeby podejmowania ryzyka. Teraz 22-latka będzie spokojnie wchodziła w pełny cykl przygotowawczy.

Łącznie w pierwszym tygodniu zaplanowano dziewięć jednostek treningowych. W piątek zajęć nie ma, ale przeprowdzone zostaną badania lekarskie.

W niedzielę Wisła wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Zakopanego. W połowie września w hali przy Obrońców Tobruku 40 odbędzie się turniej towarzyski.


NAJBLIŻSZY MECZ

Sezon 2017/2018

GALERIA

Wisła - KSZO IV mecz

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook