• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Włodarczyk: nastawienie mamy bojowe i optymistyczne

  • -

Włodarczyk: nastawienie mamy bojowe i optymistyczne

Szósty sparing podczas tego okresu przygotowawczego rozegrają w środę nasze zawodniczki. Wisłą w łódzkiej Atlas Arenie zmierzy się z Budowlanymi, a więc mocnym zespołem z Orlen Ligi. Początek meczu około godziny 17.45.

– Przed środowym sparingiem z Budowlanymi Łódź nastawienie zespołu jest bojowe i optymistyczne.Do każdego spotkania podchodzimy ze stuprocentową koncentracją i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony – mówi kapitan Wisły Barbara Włodarczyk.

– Mimo że środowy przeciwnik jest z wyższej ligi, to nie mamy obaw o to, że jesteśmy słabszym zespołem. Boisko weryfikuje wszystko, a najważniejsze jest zaangażowanie i zespołowość, której na pewno nam nie brakuje. Uważam, że z meczu na mecz każda z nas prezentuje się lepiej, a nasza gra jest dużo bardziej skuteczna. W dalszym ciągu intensywnie trenujemy nad poprawą naszej gry i eliminowanie błędów. Wszystko po to, aby na parkiecie być bardziej efektywnym. Analizujemy spotkania, które rozgrywamy i staramy się ulepszać elementy, które zawodzą – dodaje przyjmująca Wisły Warszawa.


GALERIA

Wisła – UKS Szóstka 15.12.2018 r.

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook