• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Zapiski zakopiańskie: każdego dnia praca idzie mocno do przodu

  • -

Zapiski zakopiańskie: każdego dnia praca idzie mocno do przodu

Katarzyna Mróz to jedna z zawodniczek, która wzmocniła nasz zespół przed nowym sezonem. Jest najbardziej utytułowaną siatkarką jaka kiedykolwiek była w Wiśle. Mistrzynie pierwszej ligi od poniedziałku trenują w Zakopanem.  Przygotowania rozpoczęły się w poprzedni poniedziałek, 31 lipca. 


– Za mną ponad tydzień treningów z nowym zespołem i wrażenia mam jak najlepsze. Nie miałam żadnych problemów z odnalezieniem się w tym gronie zawodniczek. Cała drużyna przyjęła mnie sympatycznie. Cieszę się, że nie miałam także kłopotów z powrotem do treningów po przerwie wakacyjnej. A to dlatego, że tym czasie trenowałam indywidualnie. Dobrze wiem, że bez czegoś takiego byłoby mi trudno wrócić do zajęć.

To są pierwsze przygotowania Wisły pod wodzą nowego duetu szkoleniowców Dominik Stanisławczyk i Jakub Krebok.

– Ta współpraca od początku przebiega bardzo dobrze. Każdego dnia poznajemy się coraz mocniej. Na pewno mogę powiedzieć, że praca idzie do przodu.

W Wiśle Mróz o miejsce w pierwszej szóstce będzie walczyła z Katarzyną Połeć i Magdaleną Jurczyk.

– Na tym etapie przygotowań treningi są bardziej ogólne. Na razie nie na środku siatki za dużo nie ćwiczyłyśmy. Nić porozumienia w naszej trójce? Sądzę, że z dziewczynami na pewno się dogadamy.

Doświadczona zawodniczka występowała w wielu klubach Orlen Ligi. Jak ocenia zatem zgrupowanie i organizację w Wiśle?

– Nie mogę powiedzieć nic złego. Jak dla mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku. W Zakopanem trenujemy naprawdę bardzo intensywnie. Pogoda jest zdecydowanie bardziej korzystna niż w zeszłym tygodniu. Wtedy upał nieco nam przeszkadzał w zajęciach. Oczywiście po treningach mamy czas na odpoczynek. Jeśli chodzi o rozrywki to jeszcze przyjdzie na to czas – powiedział Katarzyna Mróz.

Autokar


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

Pierwsza liga

Wisła - MKS Kalisz

sobota, 20 stycznia, godz. 17, Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.

TABELA PO 15. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKS Kalisz 15 42
2 Wisła 15 40
3 Radomka 15 29
4 Solna 15 24
5 Enea 15 22
6 Azoty 15 22
7 KŚ AZS 15 20
8 Karpaty 15 19
9 SMS 15 19
10 Joker 15 19
11 Uni 15 10
12 AZS AWF 15 3

GALERIA

Wisła Warszawa – 7R Solna Wieliczka

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook