• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Zapiski zakopiańskie: podsumowanie pierwszej części obozu (FOTOSTORY)

  • -

Zapiski zakopiańskie: podsumowanie pierwszej części obozu (FOTOSTORY)

Katarzyna Śmieszek to jedna z trzech zawodniczek Wisły, które zostały w zespole po poprzednim sezonie. Teraz nasza młoda środkowa, tak jak pozostałe siatkarki ekipy Mirosława Zawieracza ma wolne dwa dni. W poniedziałek w Zakopanem rozpoczyna się druga część zgrupowania. A co się działo podczas pierwszych jedenastu dni?

– Pierwszy dzień zgrupowania był trudny, bo odczuwałyśmy długą podróż. Zaczęłyśmy spokojnie. Na siłowni pracowałyśmy na małych obciążeniach. Treningi na hali odbywały się bez skakania. Więcej było zabaw z piłką i nasze ulubione dyszelki. Pomimo tego pojawiły się zakwasy, ale dobre humory nas nie opuszczały. Aby złagodzić ból z zakwasów w sobotę udaliśmy się do term w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie mogłyśmy skorzystać i zrelaksować się w basenach z hydromasażem oraz w saunie. W niedzielę rano miałyśmy bieganie, a potem czas wolny na zwiedzanie.

sdsd

– W poniedziałek wróciłyśmy do treningów. Podczas zajęć na hali pojawiły się ćwiczenia z elementami obrony. W środę zostałyśmy bardzo mile zaskoczone. Pan Prezes i Pani Prezes zorganizowali nam spływ Dunajcem. Słoneczko, woda i żarty opowiadane przez pana przewodnika były miłą odskocznią od codzienności.

– W czwartek pojawiła się mała zmiana. Zaczęłyśmy skakać:) W piątek natomiast trenowałyśmy na siłowni z większymi obciążeniami. Czujemy już lekkie zmęczenie. Tego dnia popołudniu odbył się trening z elementami bloku. W sobotę po kolejnych zajęciach zakończyłyśmy pierwszą część zgrupowania.

– Wszystkie dziewczyny ciężko pracują. Coraz lepiej się dogadujemy 🙂 Na treningach nawzajem się motywujemy do pracy. Myślę, że mamy bardzo silny zespół – pisze Katarzyna Śmieszek.

Teraz zawodniczki mają wolne dwa dni. Niektóre siatkarki wyjechały z Zakopanego. Do zespołu dołączyła Anna Sołodkowicz. Przyjmująca przez ostatnie kilkanaście dni leczyła kontuzję. W poniedziałek o godzinie 13 drużyna zbierze się ponownie. Druga część zgrupowania potrwa do 29 sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


🏐 NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

🏐Pierwsza liga

Wisła - ?

Jesień 2018

🏐TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 22 59
2 MKS Kalisz 22 54
3 Solna 22 46
4 Radomka 22 44
5 Energetyk 22 33
6 Joker 22 32
7 Azoty 22 31
8 KŚ AZS 22 31
9 SMS 22 23
10 Karpaty 22 19
11 Uni 22 17
12 AZS AWF 22 4

GALERIA

Wisła - Enea Energetyk

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook