• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Zapiski zakopiańskie: podsumowanie pierwszej części obozu (FOTOSTORY)

  • -

Zapiski zakopiańskie: podsumowanie pierwszej części obozu (FOTOSTORY)

Katarzyna Śmieszek to jedna z trzech zawodniczek Wisły, które zostały w zespole po poprzednim sezonie. Teraz nasza młoda środkowa, tak jak pozostałe siatkarki ekipy Mirosława Zawieracza ma wolne dwa dni. W poniedziałek w Zakopanem rozpoczyna się druga część zgrupowania. A co się działo podczas pierwszych jedenastu dni?

– Pierwszy dzień zgrupowania był trudny, bo odczuwałyśmy długą podróż. Zaczęłyśmy spokojnie. Na siłowni pracowałyśmy na małych obciążeniach. Treningi na hali odbywały się bez skakania. Więcej było zabaw z piłką i nasze ulubione dyszelki. Pomimo tego pojawiły się zakwasy, ale dobre humory nas nie opuszczały. Aby złagodzić ból z zakwasów w sobotę udaliśmy się do term w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie mogłyśmy skorzystać i zrelaksować się w basenach z hydromasażem oraz w saunie. W niedzielę rano miałyśmy bieganie, a potem czas wolny na zwiedzanie.

sdsd

– W poniedziałek wróciłyśmy do treningów. Podczas zajęć na hali pojawiły się ćwiczenia z elementami obrony. W środę zostałyśmy bardzo mile zaskoczone. Pan Prezes i Pani Prezes zorganizowali nam spływ Dunajcem. Słoneczko, woda i żarty opowiadane przez pana przewodnika były miłą odskocznią od codzienności.

– W czwartek pojawiła się mała zmiana. Zaczęłyśmy skakać:) W piątek natomiast trenowałyśmy na siłowni z większymi obciążeniami. Czujemy już lekkie zmęczenie. Tego dnia popołudniu odbył się trening z elementami bloku. W sobotę po kolejnych zajęciach zakończyłyśmy pierwszą część zgrupowania.

– Wszystkie dziewczyny ciężko pracują. Coraz lepiej się dogadujemy 🙂 Na treningach nawzajem się motywujemy do pracy. Myślę, że mamy bardzo silny zespół – pisze Katarzyna Śmieszek.

Teraz zawodniczki mają wolne dwa dni. Niektóre siatkarki wyjechały z Zakopanego. Do zespołu dołączyła Anna Sołodkowicz. Przyjmująca przez ostatnie kilkanaście dni leczyła kontuzję. W poniedziałek o godzinie 13 drużyna zbierze się ponownie. Druga część zgrupowania potrwa do 29 sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

Pierwsza liga, 20. kolejka

Wisła - Radomka Radom

środa, 28 lutego, godz. 19, Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40.

>>>Bilet normalny 8 zł, a ulgowy 4 zł, Dzieci do lat 14 oraz emeryci i renciści, a także członkowie Klubu Kibica – wstęp wolny.

TABELA PO 20. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 Wisła 20 54
2 MKS Kalisz 19 48
3 Radomka 19 38
4 Solna 19 37
5 Energetyk 19 31
6 Azoty 19 27
7 Joker 19 26
8 KŚ AZS 19 24
9 SMS 19 23
10 Karpaty 19 19
11 Uni 19 14
12 AZS AWF 20 4

GALERIA

Wisła Warszawa – 7R Solna Wieliczka

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook