• sekretariat@wisla-warszawa.pl

Zbiórka, zapoznanie i rozpoczynamy treningi przed nowym sezonem

  • -

Zbiórka, zapoznanie i rozpoczynamy treningi przed nowym sezonem

Wszystko jest gotowe, więc zawodniczki naszego klubu powoli zjeżdżają do Warszawy. W niedzielę wieczorem spotkają się po raz pierwszy w mocno zmienionym gronie.  Będzie zatem szansa na zapoznanie nie tylko ze sobą, ale także z nowym duetem trenerskim Dominik Stanisławczyk – Jakub Krebok. 


Przypomnijmy, że w klubie z Bemowa zobaczymy pięć nowych siatkarek: Katarzynę Mróz, Magdalenę Jurczyk, Katarzynę Połeć, Zuzannę Kucińską oraz Monikę Kutyłę. W drużynie pozostały Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Marta Wellna, Elena Nowgorodczenko, Magdalena Saad, Katarzyna Marciniuk, Joanna Sobczak i Katarzyna Nadziałek.

Od poniedziałku nasza drużyna będzie trenowała w hali przy ulicy Obrońców Tobruku. Do piątku każdego dnia zawodniczki będą ćwiczyły dwukrotnie, rano i wieczorem. Oprócz zajęć siatkarskich, będą także te na siłowni.

Na piątek zaplanowano badania w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej.

Dzień później nasze siatkarki będą miały jeden trening rano, a w niedzielę wyruszają na przedsezonowe zgrupowanie do Zakopanego.

Dla Wisły to już tradycja. Warszawska ekipa będzie ćwiczyła pod Giewontem trzeci rok z rzędu. Mistrzynie pierwszej ligi wrócą do stolicy 13 sierpnia.

Potem będą ponownie ćwiczyć na bemowskich obiektach. W połowie września w naszej hali odbędzie się turniej. Terminy innych sparingów nie są jeszcze znane.


NAJBLIŻSZY MECZ W STOLICY

9. kolejka

AZS AWF - Wisła

niedziela, 26 listopada, godz. 18.30, Hala Gier AWF przy Marymonckiej 34

TABELA PO 8. KOLEJCE

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKS Kalisz 8 23
2 Wisła 8 19
3 Enea 8 16
4 Radomka 8 15
5 Solna 8 14
6 Joker 8 13
7 SMS 8 12
8 Tarnów 8 10
9 Karpaty 8 8
10 KŚ AZS 8 7
11 Uni 8 6
12 AZS AWF 8 1

GALERIA

Wisła – Karpaty Krosno 2017

Archiwa

Kategorie

WISŁA WARSZAWA S.A.

Facebook